16 Haziran 2024

BAŞKANLARIMIZ

                                                                                                                                                                                                                                                                                                             

İsa BALCI

I.  DÖNEM : ..../..../1955 - ..../..../1957

II.DÖNEM : 13/12/1973 - 01/09/1975

 

Nuri KAYHAN

I.DÖNEM : ..../.../1958 - .../..../1960

 

Avni BİLGİN

I.DÖNEM : ..../..../1960 - ..../..../1961

 

Halil SİVRİ

I.DÖNEM : ..../..../1961 - ..../..../1962

II.DÖNEM : 14/12/1977 - 16/10/1980

 

Osman TOPAL

I.DÖNEM : ..../..../1962 - 25/12/1963

 

Süleyman USLU

I.DÖNEM : 25/11/1963 - 08/06/1968

 

Halis AÇIKGÖZ

I.DÖNEM: 08/06/1968 - 13/12/1973

II.DÖNEM: 16/10/1980 - 13/01/1982

 

Ahmet ÜNAL

I.DÖNEM: 01/09/1975 - 14/12/1977

 

Mehmet BOZKURT

I.DÖNEM: 03/01/1982 - 30/03/1984

 

İbrahim ÇAVUŞOĞLU

I.DÖNEM: 30/03/1984 - 30/03/1989

 

Rahmi AKYIL

I.DÖNEM : 30/03/1989 - 24/03/1994

II.DÖNEM : 30/03/1994 - 18/04/1999

III.DÖNEM : 29/03/2009 - 30/03/2014

 

Kadir GÖÇERİ

I.DÖNEM: 18/04/1999 - 29/03/2004

 

İrfan GÖKTÜRK

I.DÖNEM: 29/03/2004 - 29/03/2009

 

Ömer YILDIZ

I.DÖNEM: 03/04/2019 - 31/03/2024

 

Aykut OKUMUŞ

I.DÖNEM: 03/04/2014 - 31/03/2019

II.DÖNEM: 03/04/2024 - ..../..../202..

 

 

Üye Girişi
Popüler Albümler
Hava Durumu
Piyasalar
Altın Dolar Euro Bist
2.459,44 32,7878 35,1602 10.528,92